Календар подій

Відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок у Боготі

З 19 квітня по 2 травня у Боготі (Колумбія) пройде міжнародний книжковий ярмарок. Почесним гостем ярмароку стане Південна Корея.

З 1988 року Книжкова палата Колумбії та виставковий центр Corferias проводять Міжнародний книжковий ярмарок у Боготі, який називають однією із найважливіших культурних подій у іспанськомовному світі.

 

Протягом 34 років організатори збирали разом всіх учасників книжкового ринку (авторів, видавців, редакторів, перекладачів, розповсюджувачів, агентів та продавців), які разом із читачами формували своєрідну книжкову екосистему, що росте й міцнішає щороку.

 

Міжнародний книжковий ярмарок у Боготі є однією із найбільш актуальних і багаторічних культурних подій у Колумбії і другим найбільшим книжковим ярмарком у Латинській Америці. Він об’єднує політичне керівництво, лідерів думок та цивільне суспільство всіх рівнів навколо книжок, авторів та важливих національних і міжнародних питань. Серед особистостей, які відвідували ярмарок були: Світлана Алексієвич, Жозе Сарамагу, Джон-Максвелл Кутзее, Жан-Марі Гюстав Ле Клезіо, Маріо Варгас Льйоса, Габріель Гарсія Маркес, Джоді Вільямс.

 

Головна мета організаторів до 2025: провести подію з культурною і комерційною динамікою навколо книжок і їхніх авторів з Колумбії та Латинської Америки, що приведе до зростання індустрії, проходитиме в межах міжнародного діалогу, генеруючи бесіди на важливі теми як для Колумбії, так і для світу та сприяючи продажам у міжнародній видавничій індустрії.

 

Місія ярмарку: об’єднати Колумбію завдяки процесу створення і виробництва книжок та читання, де культурні й комерційні аспекти формують ярмарок і відображають реалії країни.

 

Мета ярмарку у 2022: просувати видавниче, культурне й інтелектуальне виробництво країни, циркуляцію книжок і авторів, комерціалізацію книжок, і разом з тим заохочувати нових і кращих читачів просувати доступ до книжок й іншого контенту для всіх колумбійців завдяки грандіозній події, що пропонує роздуми й суперечки, діалог і обговорення як способи пізнати і прийняти іншого.

 

Минулого року в межах  ярмарку відбулося 669 онлайн подій і 129 — офлайн. Події проходили в книжкових магазинах, школах, університетах, громадських і шкільних бібліотеках. За 17 днів ярмарок відвідали 1805000 людей.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект