Календар подій

Відбудеться презентація календаря із фотографіями українських письменників

18 листопада в Києві відбудеться презентація календаря Literature Illustrated, для якого знялись 12 сучасних українських письменників та письменниць.

 

У календарі на 2022 рік, зокрема, є фото таких авторів та авторок: Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Валерій Маркус, Ганна Городецька, Павло Матюша, Марк Лівін, Марія Матіос Теа Саніна, Тамара Горіха Зерня, Тетяна Белімова, Василь Мулік, Сергій Демчук.

 

Над укладанням календаря працювала літературна агенція OVO. Арт-директорка, авторка концепту і фотографка — Марися М’яновська. Зйомки календаря проходили влітку в Карпатах.

 

«Концепція другого видання Literature Illustrated виросла навколо ідеї, що письменники є джерелом та носіями національного коду — мови та культури. В цьому проекті ми прагнемо показати зв’язок між письменниками та землею, що дає той вогонь. Вписати їх у ландшафти гірських вершин, неба, річок та долин, що народили нашу націю. Надати фізичного втілення мові, що проступає каліграфією на тілі митців. Це історія про зв’язок зі своїм корінням, землею та мовою. Про взаємозалежність людини та землі», — зазначає продюсерка видання Вікторія Ма.

 

На презентації календаря будуть присутні автори та авторки, які взяли в ньому участь. Модераторка заходу — поетка Тетяна Власова.

 

На кошти з авторського прибутку від продажів календаря будуть закуплені книги українських письменників, які потім передадуть у бібліотеки та лікарні.

 

Вхід вільний, за наявності сертифікатів про вакцинацію або ПЛР-тестів.

 

Календар видано за сприяння House of Europe.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект