Календар подій

10.10

Київ

19:00 вул. Лисенка, 3

Відбудеться презентація книжки «Морок над містом» Олени Кузьміної

Книгарня «Є» і видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки Олени Кузьміної «Морок над містом».

Про книжку:
Оксана не вміє обирати чоловіків, одяг і компанію. Не може знайти ні нормальну роботу, ні зйомну хату. Та що вже там: навіть покінчити з собою як слід Оксана не спромоглася. Вона п’є антидепресанти й гарячково борсається в круговерті столичного життя, сподіваючись, що рано чи пізно все зміниться. І одного дня все таки змінюється: вона починає бачити неживих і немертвих істот, яких у Києві виявилося повно, та відкриває для себе той бік історії столиці, про який навіть не підозрювала.
Чи під силу Оксані, що радше звикла бути страшною подружкою, аніж головною героїнею, переламати хід драматичної боротьби за територію, визначитися, на якому вона боці у війні мертвих із немертвими — і зрозуміти, що робити з мороком у собі?
Про авторку:
Олена Кузьміна – українська письменниця, авторка антиутопії «Проєкт “Лабіринт”» та урбан-фентезі «Морок над містом». Лавреатка Коронації Слова 2021 у номінації «Вибір видавця». Співведуча подкасту для майбутніх письменників «Пішли писати». Менторка в міжнародному письменницькому кемпі «Write in Armenia». За професією графічна дизайнерка, співзасновниця маркетингової агенції Senses та власниця онлайн-школи «Easy». Акторка плейбек-театру «Під зонтом».
Учасники розмови:
  • Олена Кузьміна – авторка;
  • Артем Скорина – редактор видавничих проєктів у видавництві «Темпора»;
  • Ірина Ніколайчук – редакторка, коректорка.
Вхід вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект