Календар подій

Відбудеться розмова з Яриною Чорногуз про її збірку «[dasein: оборона присутності]»

 8 квітня у книгарні «Сенс» на Хрещатику  відбудеться зустріч-розмова поетичну збірку «[dasein: оборона присутності]» із військовою і поеткою Яриною Чорногуз.

Ярина Чорногуз — поетка, бойова медикиня та розвідниця (розвідувальна рота, 140 Окремий розвідувальний батальйон морської піхоти). Авторка поетичної збірки «Як вигинається воєнне коло».
Тексти, що увійшли в книжку «[dasein: оборона присутності]», вона написала за півтора року ротації на фронті, значна частина якої припала на повномасштабну війну. За цю книжку авторка отримала Шевченківську премію 2024 року.
«У цій добірці, — пише Ярина, — промовлятиме моя пам’ять про Скадовськ і морське узбережжя Херсонщини, Сєвєродонецьк та Маріуполь, висоти над Новоайдаром, дорогу Бахмут‒Лисичанськ і села по той бік Сіверського Дінця, річки, яка стала українським Стіксом. І всі вони відчуваються мені як ще одна мала батьківщина, бо вони переміряні нашими кроками вздовж і впоперек. Деякі вільні й оборонені, більшість з них — ще належить звільнити».
Модеруватиме розмову Тарас Лютий — філософ, автор книжок «Двійник. Про природу дублювання і множинності», «Сковорода. Самовладання», «Ніцше. Самоперевершення».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект