Календар подій

Різдво як шлях до себе

19.12

Київ

18:30 Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Відбудеться зустріч «Різдво як шлях до себе»

На порозі різдвяних свят відбудеться затишний вечір серед книжок та музики із гуртом «The Velvet Sun» і письменником Павлом Коробчуком, у рамках серії зустрічей «Про Себе».

На зустрічі «Різдво як шлях до себе» будемо говорити про особливий дух Різдва (чи то пак — про Духів), слухати поезію, а також — добре відомі кожному різдвяні композиції. Всі знають, хто співав ці пісні: італієць за походженням Френк Синатра, італієць Перрі Комо, італієць Дін Мартін, шотландець-ірландець Елвіс Преслі, британка за походженням Бренда Лі, афроамериканські виконавці Нет Кінг Коул та Елла Фітцджеральд. Але мало хто знає, що приблизно 80–90 відсотків цього без перебільшення «Золотого стандарту» різдвяних пісень написали композитори, які або самі емігрували з України, або народилися у сім’ях українських емігрантів. Тож на нашому заході ми не тільки виконаємо для вас ці чудові композиції, а й поділимося історіями про їхнє створення та українське коріння.

 

Павло Коробчук — відомий український письменник, поет, музикант, журналіст. Автор шести книг поезії «Хвоя», «Цілодобово», «Динозавр», «Мерехтіло», «Натщенебо», «Кайфологія», роману «Море для шульги», книги оповідань «Священна книга гоповідань». Учасник десятків фестивалів в Україні та за кордоном, переможець двадцяти літературних слемів. Його ліричні, ніжні, вірші написані українською, перекладені на 24 мови світу, є в підручниках для старшої школи і студентства.

 

Кияни «The Velvet Sun» стали відомі завдяки теплій новорічної композиції «Я хочу нову зиму», яка відразу ж завоювала симпатії українських слухачів. Їх кліп «Небеса» зайняв 1-е місце в конкурсі Макдональдз «Твори по-українськи», пісні «Намисто», «Тканини-ряднини», «Говори» та інші звучать на українських радіо-хвилях.

 

Подія на фейсбуці

 

Читайте також: Свято для кожного: 16 різдвяних книжок для будь-якого віку

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект