Дитяча проза і поезія

Павло Матюша. Вієчка

Матюша П. Вієчка / Павло Матюша; художниця Марта Кошулінська. – К.: Фонтан казок, 2018. – 88 с., іл. (Серія «Казка під подушку») ISBN 978-617-7262-58-8

Вієчка та її батьки, тато Жаринка і мама Талія, — дуже незвичайна родина. Вони такі доброзичливі й людяні, так люблять одне одного і весь світ навколо, що завдяки їм змінюється на краще все непривітне й самолюбиве гном’яче плем’я.
Дебютна книжка Павла Матюші «Вієчка» відкриває серію покетбуків «Казка під подушку», розрахованих на те, щоб дитина читала їх перед сном, брала з собою на прогулянку чи в подорож.

 

У далекому привітному і вільному від людей лісі жили собі гномики. Вони були суворими і не товаришували ні з іншими мешканцями лісу, ні між собою. Звірі, птахи та комахи в тому лісі не ображали одне одного, бо всім вистачало харчів і простору. Лише гномики не хотіли ні з ким дружити й завжди залишалися самотніми. Мешкали вони в гніздах на деревах і лише зрідка виходили, щоб посмоктати нектару чи попити роси.

Номер стенду: Торговий намет у подвір’ї Палацу мистецтв та Палацу Потоцьких №65, 107 Торговий намет на пр. Свободи №33 Стенд на галереї №004

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект