Нон-фікшн

350₴

Майкл Вулфф. Вогонь і лють всередині Білого дому Трампа

Вулфф М. Вогонь і лють всередині Білого дому Трампа / Майкл Вулфф ; пер. з англ. М. Яковлєв, П. Білак. ‒ Київ : #книголав, 2018. ‒ 321 с.

 

«Вогонь і лють» стала бестселером вже у день виходу. Написана за результатами 200 інтерв’ю, книжка розкриває подробиці роботи адміністрації президента США.
Чому перемога на виборах стала для Дональда Трампа несподіванкою? Чи осилив він конституцію США? Чому підлеглі спілкуються з Трампом через телешоу? Як запускати ракети за допомогою PowerPoint? Хто планує стати першою президенткою США? Чому Трамп харчується у Макдональдсі та спить окремо від дружини? Чим закінчиться війна, оголошена американським лібералам? У чому секрет зачіски Трампа та феномен «ери трампізму»? Майкл Вулфф, американський письменник, есеїст і журналіст, колумніст USA Today, The Guardian, The Hollywood Reporter і британського GQ, дає відповіді на усі ці запитання.

 

«У політиці хтось мусить програвати, та всі неодмінно вірять, що можуть перемогти. Як можна перемогти, коли ви навіть у це не вірите? Але передвиборча кампанія Трампа стала винятком. Сам він не втомлювався називати її лайном, а всіх її учасників ‒ нездарами. У цьому він був так само впевнений, як у тому, що всі залучені до кампанії Клінтон ‒ абсолютні переможці».

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект