Календар подій

23.01

Київ

18:30 Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46

Володимир Арєнєв презентує роман «Дитя песиголовців» у Києві

Книгарня «Є» (вул. Хрещатик, 46) та видавництво «АССА» запрошують на презентацію роману Володимира Арєнєва «Дитя песиголовців», що відбудеться 23 січня, початок – о 18:30. Модерує Таня Стус.
Роман «Дитя песиголовців» – друга частина трилогії «Сезон кіноварі», продовження книги «Порох із драконових кісток». Книга «Дитя песиголовців» була названа «Підлітковим фентезі 2018 року» за версією порталу «Барабука», увійшла до короткого списку премії «Літакцент», а також потрапила до списку найкращих книг 2018 року за версією книгоблогерів.
Марта на прізвисько Відьма знає, чому батько повернувся з-за річки саме таким. Та вона досі не уявляє, що тепер їй робити і як його врятувати. Здається, єдина людина, котра може допомогти, — класний керівник Людвіг Штоц, та він віднедавна дуже сильно змінився. І це не дивно: після того, як в місті з’явилися песиголовці, все пішло шкереберть. Так, неначе минуле прокинулося й проростає у теперішньому житті гострими драконячими зубами…
Довідка:
Володимир Арєнєв — автор понад трьох десятків книжок, лауреат численних українських та міжнародних літературних відзнак та премій. Його твори перекладені англійською, естонською, литовською, німецькою, польською, французькою та іншими мовами. У 2014 році на загальноєвропейському фестивалі любителів фантастики «Єврокон» у Дубліні був визнаний найкращим автором фантастики для підлітків.

Вхід вільний.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект