вакансії

Волонтерство в Словаччині, екотренінг у Португалії та гранти для стартапів: актуальні можливості

10.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Екотренінг в Португалії, мистецьке волонтерство у Словаччині, гранти для жіночих стартапів, компаній, які використовують ШІ та для некомерційних організацій. А також — вакансії. Ми зібрали для вас добірку актуальних можливостей.

Волонтерство в Словаччині

Центр розвитку Пангея Ультіма запрошує волонтерів у місто Левіце травень/червень (2024-2025). Усі витрати на візу, страхування, проживання, харчування 7€/день, кишенькові 6€/день та міжнародні транспортні витрати покриваються повністю.

 

Серед завдань — допомога з мистецькими та освітніми проєктами, допомога в обслуговуванні будівлі, догляд парку мистецтв, підготовка та участь у творчих воркшопах для місцевих жителів та робота над власним творчим або мистецьким проєктом.

 

Деталі — ТУТ.

Тренінг в Португалії на тему екології

Erasmus+ Training course «Green Ambassadors» шукають учасників проєкту «Green Ambassadors: Enhancing Skills for Environmental Leadership». 

 

Мета — підвищення навичок для керування  ініціативами щодо навколишнього середовища, залучення молоді. 

 

Дати: 4 — 10 липня. Місце: Віла-Нова-де-Тазен. Витрати на проживання, харчування та проїзд покривають організатори.

 

До участі запрошують тих, хто зацікавлений(а) в проєктах неформальної освіти і добре володіє англійською.

 

Дедлайн подачі заявок — 15 травня.

 

Деталі — ТУТ.

Грант для розвитку та підтримки жіночих стартапів

10 000 USD пропонують на розвиток стартапів, якими керують жінки.

 

Мета конкурсу полягає у сприянні жінкам-підприємницям з Польщі та України у масштабуванні їх стартапів та розвитку бізнесу в Центральній та Східній Європі (ЦСЄ).

 

Участь у конкурсі передбачає 8-тижневу навчальну програму. Щоб отримати фінансування необхідно потрапити до переліку 10 найкращих стартапів на Demo Day, де проєкти оцінюватимуть журі.

 

Дедлайн подачі заявок — 30 червня.

 

Деталі – ТУТ.

Грант для стартапів від Google

До 100 000 USD можуть отримати стартапи, які мають наявний етап MVP з підтвердженою популярністю (продукт на ринку, пілотні проєкти або ранні доходи).

 

Пріоритетними є компанії з місією соціального впливу. Передбачено, що грошову винагороду можна використовувати для продовження зростання чи відновлення бізнес-операцій, що постраждали від війни або ж для розробки головного продукту для вирішення нових викликів та поточної кризи.

 

Дедлайн подачі заявок — 5 червня.

 

Деталі — ТУТ.

Грант для некомерційних організацій від Creativity Pioneers Fund

Фонд пропонує грант у розмірі 5000 євро для некомерційних організацій з будь-якої точки світу, які мають юридичну реєстрацію в країні (країнах), у якій вони працюють, і ставлять творчість у центр своєї місії та програмування. 

 

Пріоритет надається організаціям, які зосереджують свою роботу на незахищених та/або маргіналізованих спільнотах і працюють переважно з молоддю (16-27 років).

 

Дедлайн — 27 травня.

 

Деталі — ТУТ.

Випусковий редактор медіа рішень «Рубрика»

«Рубрика» у пошуку випускового редактора коротких форматів. 

 

Ця посада підійде тим, хто вміє генерувати теми, відбирати та писати новини з різних джерел, забезпечуючи їхню якість та точність. Також до обов’язків входить координація новинної команди, співпраця з журналістами, написання роз’яснювальних матеріалів за гарячими інформаційними приводами, записування коментарів експертів та інше.

 

Пропонують повну зайнятість дистанційно, також є можливість працювати в офісі в Києві. 

 

Деталі — ТУТ.

Видавництво «Моя книжкова полиця» шукає менеджера з продажу

Якщо Ви цілеспрямована, творча та закохана в книжки людина, яка вміє системно мислити, має хист до самоорганізації та горить бажанням просувати якісний книжковий продукт, то вас може зацікавити пропозиція «Моя книжкова подиця».

 

Необхідні навички роботи з MS Excel та 1C. Пропонують офіційне працевлаштування, можливість дистанційного формату роботи або офіс неподалік метро «Позняки».

 

Деталі — ТУТ.