Календар подій

ВСЛ презентує збірку оповідань «Коли сніг пахне мандаринками»

Видавництво Старого Лева запрошує на зимову розмову та презентацію збірки оповідань «Коли сніг пахне мандаринками». Подія відбудеться за участі авторок Мар’яни Савки, Марії Титаренко, Марти Ліпшої, Анни Сидор. Модеруватиме захід упорядниця книжки Наталка Малетич.

Навіть коли сніг, різдвяний настрій і дива десь забарилися, треба вірити зі всієї сили, що зима буде особливою, замовляти подарунки, готувати сюрпризи і, звісно, читати добрі історії та смакувати мандаринками. У затишній атмосфері авторки розкажуть про роботу над своїми зимовими оповіданнями для збірника та як створювати влітку «снігові» тексти.

 

Герої оповідань сучасних українських письменниць і письменників, що увійшли до цієї книжки, — підлітки. Іноді у святкову пору вони втрапляють у халепи чи переживають дивні пригоди, часом отримують несподівані дари або сумують через болісні втрати і не розуміють, як увімкнути кнопку «радість» на замовлення. Але врешті-решт найважливіше для кожного з них — зустріти Новий рік та Різдво з найближчими. І в цьому — справжня святкова магія.

 

Попередня реєстрація обов’язкова. Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект