Календар подій

23/11

ВСЛ в Одесі презентує збірку оповідань Валерія Пузіка

Одеса

18:00 вул. Пастера, 15, Грецька зала

ВСЛ в Одесі презентує збірку оповідань Валерія Пузіка

«Видавництво Старого Лева» презентує збірку оповідань письменника, військового добровольця Валерія Пузіка «Я бачив його живим, мертвим і знову живим». Модеруватиме захід Світлана Бондар.

У збірці автор розповідає історії, де береги Ікви, прифронтові міста, Одеса, хутір Обирок слугують фоном для подій. Ці простори органічно доповнюють досвіди персонажів. Валерій описує сільські та урбаністичні краєвиди, внутрішні переживання і зовнішні події. Оповідання про почуття та стосунки, війну і повернення звідти спонукають задуматися про найважливіше.

 

Валерій Пузік — художник, письменник, режисер. Брав участь у бойових діях на Донбасі в складі батальйону Добровольчого українського корпусу Правого Сектору (ДУК ПС). Автор книжок «Бездомні пси», «Моноліт», у співавторстві написано книгу «Наші Котики. Бліндаж» та збірку поезій «Там, де вдома». Режисер документальних короткометражних стрічок і відеопоезій.


 

Світлана Бондар — журналістка, завідувачка літературно-драматичною частиною Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька.

 

Презентація відбудеться В Одеському українському театрі (вул. Пастера, 15, Грецька зала). Деталі про подію за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект