Календар подій

Видавництво «Читай українською» проводить конкурс рукописів

Видавництво «Читай українською» проводить на постійній основі конкурс рукописів для українських авторів.

«З власного досвіду знаємо як складно видати власну книгу. Разом з тим ми віримо в потенціал українських авторів і з допомогою цього конкурсу хочемо виявити нові імена в сучасній українській літературі. Впевнені, що віднайдемо цікаві, незвичайні та майстерно написані твори, що стануть новими бестселлерами», – відзначають у видавництві.

 

До участі в конкурсі приймають рукописи, що відповідають наступним вимогам:

  • твір написано українською мовою,
  • він є завершеним,
  • він ніколи не видавався досі.

 

Пріоритет надається прозі у жанрі фантастики, нон-фікшн (психологія, саморозвиток), дитячій та підлітковій літературі, але розглядаються всі надіслані пропозиції.

 

Щоб подати рукопис на конкурс достатньо:

  • Заповнити заявку за посиланням
  • Надіслати рукопис у вигляді файлу в форматі «.doc» електронною поштою: books.ua1@gmail.com У темі листа вкажіть «Конкурс рукописів». У тексті листа вкажіть: прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон. Також приймаються посилання на веб-сайти, де розміщені ваші тексти.

 

Видавництво не рецензує рукописи та не веде листування з цього приводу. Конкурс є постійно діючим. Термін розгляду рукописів – від 1 до 3 місяців. У разі зацікавленості редактори сконтактують з вами.

 

Видавництво обіцяє: достойний гонорар, видання та оформлення коштом видавництва, інформаційний супровід та промоцію. Деталі обговорюються з авторами індивідуально.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект