безкоштовний доступ

Видавництво «Ранок» виклало у вільний доступ два комікси з мінної безпеки

26.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «Ранок» виклало у відкритий доступ два навчальних посібників з мінної безпеки у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт». Про це йдеться на сторінці видавництва у Facebook. 

Комікси навчають правильним алгоритмам дій у разі виявлення мін, вибухонебезпечних чи підозрілих предметів. 

 

Як пояснюють у видавництві, «Мінна безпека не без ПЕКа» має подвійний зміст. На обкладинці розміщений головний герой історії – песик на ім’я ПЕК та його друзі. Водночас тут є зашифроване слово НЕБЕЗПЕКА, яке говорить про те, що героям доведеться проходити певні випробування.

 

«У книжці вдало поєднані сюжетна лінія з навчальними матеріалами, що має спонукати дітей краще засвоїти необхідні знання. Автори доступною і простою мовою для дітей пояснюють, як важливо правильно поводитися у разі виявлення небезпечних пристроїв, надають слушні поради і рекомендації, постійно акцентують увагу на тому, що діти мусять триматися осторонь підозрілих предметів і в жодному разі не повинні діяти самостійно», пишуть у видавництві про комікси. 

Видання були розроблені у видавництві «Ранок» на замовлення Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

 

Безкоштовно завантажити книгу у форматі PDF можна за посиланням на сайті видавництва. 

 

Як відомо, для дітей і підлітків нещодавно відкрили вільний доступ такі видавництва: НК-Богдан, Книголав, Портал.

 

Читайте також: Заспокоїти дітей й організувати змістовне дозвілля: десятки безкоштовних дитячих книжок онлайн