Анна Франк

Вийшов трейлер анімаційного фільму за мотивами щоденника Анни Франк

12.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

З’явився трейлер анімаційного фільму «Де Анна Франк?». Його оприлюднили на ютуб-каналі французької кінокомпанії Le Pacte.

За сценарієм, в Анни Франк є уявна подруга Кітті, якій дівчина присвятила свій щоденник. Несподівано Кітті оживає. Згодом Кітті пережила Анну, і, через більше ніж 75 років опиняється у сучасній Європі. Вона хоче знайти свого нового друга Пітера, який допомагає нелегальним мігрантам.

 

 

Режисер фільму − ізраїльський письменник і кіносценарист Арі Фолман, тривалість − 1 година 39 хвилин. Прем’єра стрічки відбулась нещодавно під час Каннського кінофестивалю. Вихід фільму в прокат у кінотеатрах запланували на 24 листопада.

 

Анна Франк (1929-1945) − єврейська дівчинка-підліток. Її сім’я втекла від нацистського режиму в 1933 році з Німеччини до Амстердама. Під час Другої світової війни протягом 25 місяців сім’я переховувалася, після виявлення їх відправили до концтаборів, де Анна загинула. Впродовж всього часу перебування у сховищі Анна вела щоденник, який став згодом всесвітньо відомим.

 

Зазначимо, в Україні «Щоденник Анни Франк» вийшов торік у перекладі Геннадія Шпака у видавництві «Видавництво».

 

Додамо, нещодавно з’явився трейлер екранізації роману Дена Брауна «Втрачений символ».