Ірина Цілик

Вийшов тизер фільму Ірини Цілик «Я і Фелікс» за книжкою Артема Чеха

23.06.2020
я і фелікс

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі опублікували перший тизер фільму «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик. Відео з’явилося на офіційній YouTube-сторінці кінокомпанії «ForeFilms». 

«Я і Фелікс» є екранізацією ще неопублікованого роману Артема Чеха «Хто ти такий?». Книжка вийде навесні 2021-го року у видавництві «Meridian Czernowitz».

 

 

Фільм та книжка розповідатимуть історію про дорослішання хлопчика Тимофія у період 90-х, його сім’ю, друзів і стосунки з колишнім контррозвідником і солдатом ГРУ Феліксом. Цей чоловік, глибоко травмований різними війнами, зіграє у житті підлітка важливу роль. «Дружити з такими людьми небезпечно та весело. Як і рости в 90-х загалом», – зазначають в описі тизеру.

 

Одну із головних ролей, Фелікса, у тизері зіграв український письменник Юрій Іздрик. Восьмирічного хлопця Тимофія грає син режисерки Андрій. Чи зніматимуться вони у фільмі, стане відомо після проведення кастингу.

 

«Якщо так подумати, я найбільше люблю кіно за можливість гратися в будь-які ігри. І як вигадливо цього разу тасується колода. А коли я побачила хімію між партнерами Андрієм та Іздриком на знімальному майданчику, то вже тільки заворожено за ними спостерігала»,написала Ірина Цілик на своїй Facebook-сторінці.

 

Фільм продюсують Володимир Яценко («Додому», «Дике поле») та Анна Соболевська («Додому»).  Зйомки заплановані на осінь 2020 року.

 

Проєкт бере участь у Тринадцятому конкурсному відборі Дежкіно.

 

Раніше ми розповідали, що Ірина Цілик, авторка фільму «Земля блакитна, ніби апельсин», отримала нагороду за найкращу документальну режисуру на фестивалі американському фестивалі «Санденс».

 

Читайте також: Поезія в навушниках: 10 поетів, яких можна почути в аудіо зараз