Календар подій

Виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація»

Національний науково-дослідний реставраційний центр України за підтримки Українського культурного фонду представляє виставковий проєкт «Духовна велич: меморії видатних українців. Наукова реставрація» до 30-річчя Незалежності України, присвячений історичним постатям минулого. Виставку можна відвідати до 10 жовтня 2021 року у Національному музеї Тараса Шевченка. 

 

Виставка репрезентує досліджені та відреставровані фахівцями Реставраційного центру в м. Києві та його філій у Львові, Одесі, Харкові музейні раритети, пов’язані з життям і діяльністю визначних українців, які впродовж ХVIII–ХХ ст. відігравали вирішальну роль в історії та культурі України.

 

На виставці можна знайти речі та твори письменників, вчених, художників, композиторів, громадсько-політичних діячів: Івана Мазепи, Івана Скоропадського, Петра Могили, Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Марка Вовчка, Панаса Мирного, Лесі Українки, Івана Франка, Михайла Грушевського, Ольги Кобилянській, Максима Рильського, Павла Тичини,  Марії Заньковецької, Василя Стуса, та багатьом іншим.

 

Детальніше за посиланням. 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект