Зарубіжна художня література

Дімітре Дінев. Янгольські голоси

Дінев, Дімітре. Янгольські голоси : роман / Дімітре Дінев ; пер. з нім. Володимира Кам’янця. – Чернівці : Видавництво 21, 2018. – 512 с. ISBN 978­617­614­202­7

 

Іскрен і Светлін зустрічаються вперше на могилі такого собі Міро на одній з найпрестижніших алей Центрального цвинтаря у Відні. На могилу до Міро приходять усі, хто сподівається на диво. А Іскрен і Светлін потребують дива, як ніхто на світі, бо мало того, що щастя до них не прихильне, і той, і той ще й потрапили в таке кепське становище, виходу з якого просто не буває. І Іскрен, і Светлін на початку 1990­х рр. втекли з посткомуністичної Болгарії й різними, аж ніяк не легальними шляхами дісталися Відня, щоб зустрітися випадково на цвинтарі, так і не довідавшись, що їхні долі тісно переплетені одна з одною від самого народження. Розлога сімейна сага на тлі болгарської і європейської історії.

 

Він усе залишив і отримав натомість два крила. Лише свого мобільника він не хотів залишати. З ним його й поховали. Ще впродовж цілого тижня дзвонило з­-під землі, так сильно його шукали, так багато людей його потребували.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект