Джон Р.Р. Толкін

З’являться нові екранізації творів Толкіна

24.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Кінокомпанії Warner Bros. та New Line Cinema уклали угоду зі шведським медіахолдингом Embracer Group, що дозволить створити нові екранізації за мотивами творів Джона Р. Р. Толкіна.

 

Embracer Group, медіахолдинг та компанія-гігант з виробництва відеоігор, у серпні 2022 року придбала право інтелектуальної власності на літературні твори Джона Р. Р. Толкіна – трилогію «Володар Перснів» та повість «Гобіт, або Туди і звідти».

 

Угода між Embracer Group та Warner Bros. і New Line Cinema, вартість якої не розголошується, дозволить кінокомпаніям розвинути франшизу.

 

Зважаючи на те, що минулого року Amazon зняв серіал, події якого відбувались під час Другої Епохи, тобто за тисячу років до пригод гобітів, гномів, ельфів та людей у «Володарі Перснів», Warner Bros. планують зосередитись на персонажах і подіях Третьої Епохи, яка полюбилась глядачам після виходу культових екранізацій Пітера Джексона у 2000-х.

 

Топменеджери Warner Bros. Майкл Де Лука та Памела Ебді наголосили, що вони не зацікавлені у відновленні того, що було знято Пітером Джексоном: «Двадцять років тому New Line зробила безпрецедентний стрибок, щоб реалізувати неймовірні історії світу «Володаря Перснів» на великому екрані. Результатом стала знакова серія фільмів, які отримали покоління шанувальників. Але, попри весь розмах знятої з любов’ю трилогії, величезний, складний та яскравий всесвіт, про який мріяв Дж.Р.Р. Толкін залишається малодослідженим у кіно. Можливість запросити шанувальників глибше зануритись у кінематографічний світ Середзем’я – це велика честь».

 

Нагадаємо, в одному з районів Варшави з’явилися вулиці Дж. Р. Р. Толкіна та Гендальфа

 

Читайте також: Навздогін 2022-му: найважливіші художні переклади

 

Джерело: The Hollywood Reporter