соціальні мережі

З’явився калькулятор, що порахує, скільки книжок ви прочиєте, якщо вийдете з соцмереж

12.08.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився онлайн-калькулятор, який вираховує кількість книжок, які ви можете прочитати, якщо не будете заходити до соціальних мереж. Він з’явився на сайті безкоштовних калькуляторів omnicalculator.com.

У калькулятор називається Social Media Time Alternatives. Він дозволяє ввести кілька показників: кількість разів перевірки соціальних мереж на годину, середній час, який ви витрачаєте на кожен такий сеанс, середню кількість сторінок (за замовчуванням 240), а також швидкість читання. Таким чином сервіс вираховує кількість книжок, які ви встигнете прочитати замість перегляду сторінок соціальних мереж.

Також цей калькулятор дозволяє розраховувати й інші активності, які можуть стати альтернативною соціальним мережам. Наприклад,  Social Media Time Alternatives може визначити кількість додаткового робочого часу й зароблених грошей, або кількість втрачених кілограмів, якщо ви оберете спортивну альтернативу. А шанувальники «Друзів» можуть дізнатися, скільки разів вони могли б подивитися усі 10 сезонів серіалу, якби менше витрачали час на Facebook та Twitter.

 

Раніше повідомлялося, що Litcentr розробив програму, яка дозволяє розрахувати мінімальну ставку винагороди за переклад з української на іноземні мови, з іноземної на українську та з однієї іноземної мови на іншу іноземну мову.

 

Читайте також: Як дотриматись свого наміру читати більше книжок?