анімація

З’явився тизер анімаційної фільму за мотивами українського коміксу «КіберКрай»

10.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У мережі з’явився тизер короткометражного анімаційного проєкту за мотивами українського кіберпанк-коміксу «Кібер Край». Відео виклали на Youtube-каналі компанії Good Morning Films.

Екранізація коміксу стане спільним проєктом Good Morning Films та видавництва The Will Production. Режисером виступить український художник-мультиплікатор Адріан Сахалтуєв.

 

Анімаційний проєкт «КіберКрай» – учасник 14-го конкурсу кінопроєктів Держкіно.

 

 

Комікс «КіберКрай» вийде восени 2020-го року. Його дія відбуватиметься в альтернативному всесвіті.  «Україна 80-х переживає пік технологічної революції. Роботизація проникає у всі сфери суспільства і навіть музику, проте не всі люди готові прийняти нові реалії. Головний герой потрапляє у вир подій навколо обрання нового гетьмана – надпотужної Електронно-Обчислювальної Машини «Оріон-1».

 

У видавництві зазначають, що «КіберКрай» це продовження історії, закладеної у серії коміксів «Воля». Серед його авторів: художник Євгеній Тончилов, колористи Назар Понік, Катерина Мартинюк, та В’ячеслав Бугайов, а також сценаристи Денис Фадєєв, Олександр Филипович, В’ячеслав Бугайов. Діалогами та редагуванням займалася Ольга Вознюк.

 

Раніше ми повідомляли, що Держкіно цього року профінансує чотири літературні екранізації: роману Артема Чеха «Хто ти такий?», збірки оповідань Катерини Калитко «Земля загублених», оповідання Олеся Ульяненка «Наказ» та оповідання Стівена Кінга «Велотренажер».

 

Як відомо, у мережі з’явився трейлер серіалу «Ретчед», який стане приквелом до відомої екранізації культового роману Кена Кізі «Над зозулиним гніздом».