Наш Формат

З «Нашого формату» звільнився весь топменеджмент

26.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Головна редакторка видавництва «Наш Формат» Ольга Дубчак вирішила піти із займаної посади. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

 

За її словами, разом із нею видавництво залишив весь топменеджмент: директорка, маркетингова директорка, арт-директорка, завідувачка редакції та SMM-ниця.

 

Дубчак пояснила, що поштовхом до такого рішення справді стала книжка російської авторки Анни (Анчі) Баранової «Коронавірус», (права на яку авторка особисто передала видавництву «Наш Формат»), проте основна причина їхніх дій – в іншому.

 

«Ідеться про приниження, образи і знецінення. Раптом виявилося, що команда – непрофесійний літературний гурток, ні на що не здатний і некомпетентний. Що головна редакторка – слабоумна печерна ксенофобка, хоча ще в січні була «найкращим головредом за всі часи НФ». Що власникові не можна говорити «я не згодний / я не підтримую вашу думку», бо за це ти ризикуєш наразитися на гноблення», – наголосила вона.

 

Також Дубчак додала, що їм на зміну у видавництво уже прийшли нові люди.

 

«Нову «зіркову команду» я забанила, бо сил немає дивитися, як вона поливає нас лайном і як у ній квітне Стокгольм. Передайте їм хтось, що це хріновий старт», – написала колишня головна редакторка.

 

Також вона додала, що команда, яка залишила видавництво, й надалі триматиметься і сподівається працювати разом.

 

Водночас у «Нашому Форматі» Читомо повідомили, що видавництво оголосить свою офіційну позицію щодо цієї ситуації наприкінці тижня.

 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року у соцмережах активно обговорювали продаж «Видавництвом Старого Лева» прав на видання книжок творчої майстерні «Аґрафка» російському видавництву МИФ.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект