Наш Формат

З «Нашого формату» звільнився весь топменеджмент

26.05.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Головна редакторка видавництва «Наш Формат» Ольга Дубчак вирішила піти із займаної посади. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

 

За її словами, разом із нею видавництво залишив весь топменеджмент: директорка, маркетингова директорка, арт-директорка, завідувачка редакції та SMM-ниця.

 

Дубчак пояснила, що поштовхом до такого рішення справді стала книжка російської авторки Анни (Анчі) Баранової «Коронавірус», (права на яку авторка особисто передала видавництву «Наш Формат»), проте основна причина їхніх дій – в іншому.

 

«Ідеться про приниження, образи і знецінення. Раптом виявилося, що команда – непрофесійний літературний гурток, ні на що не здатний і некомпетентний. Що головна редакторка – слабоумна печерна ксенофобка, хоча ще в січні була «найкращим головредом за всі часи НФ». Що власникові не можна говорити «я не згодний / я не підтримую вашу думку», бо за це ти ризикуєш наразитися на гноблення», – наголосила вона.

 

Також Дубчак додала, що їм на зміну у видавництво уже прийшли нові люди.

 

«Нову «зіркову команду» я забанила, бо сил немає дивитися, як вона поливає нас лайном і як у ній квітне Стокгольм. Передайте їм хтось, що це хріновий старт», – написала колишня головна редакторка.

 

Також вона додала, що команда, яка залишила видавництво, й надалі триматиметься і сподівається працювати разом.

 

Водночас у «Нашому Форматі» Читомо повідомили, що видавництво оголосить свою офіційну позицію щодо цієї ситуації наприкінці тижня.

 

Нагадаємо, у листопаді 2019 року у соцмережах активно обговорювали продаж «Видавництвом Старого Лева» прав на видання книжок творчої майстерні «Аґрафка» російському видавництву МИФ.