екранізація

За творами автора «Чарлі і шоколадної фабрики» створять серію мультфільмів

28.11.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Netflix створить серію анімаційних стрічок за текстами Роальда Дала, зокрема: «Чарлі і шоколадна фабрика», «Матильда», «ВДВ (Великий Дружній Велетень)» та ін. Про це повідомляє The Bookseller.

 

Мультфільми  Netflix створюватиме у співпраці з компанією Roald Dahl Story (раніше відома як the Roald Dahl Literary Estate). Виробництво стрічок розпочнеться наступного року.

 

У Netflix заявили, що мають намір залишатися вірними «квінтесенційному духові та тону Даля», проте водночас планують створити уявний всесвіт, який виходитиме далеко за межі сторінок книжок.

 

Мультфільми створять за такими творами Дала: «Чарлі і шоколадна фабрика» (Charlie and the Chocolate Factory), «Матильда» (Matilda), «ВДВ – Великий дружній велетень» (The BFG), «Твіти» (The Twits), «Чарлі і великий скляний ліфт» (Charlie and the Great Glass Elevator), «Дивовижні ліки Джорджа» (George’s Marvellous Medicine), «Хлопець» (Boy – Tales of Childhood), «Польоти поодинці» (Going Solo), «Величезний крокодил» (The Enormous Crocodile), «Жираф, Пеллі і я» (The Giraffe and the Pelly and Me), «Генрі Цукор» (Henry Sugar), «Біллі та Мінпінси» (Billy and the Minpins), «Магічний палець» (The Magic Finger), «Ахап Ереч» (Esio Trot), «Брудні звірі» (Dirty Beasts) and «Римована тушонка» (Rhyme Stew).

 

Усі ці книжки вийшли в британському видавництві Puffin.

 

Сьогодні ми повідомляли, що в мережі з’явився тизер екранізації серії романів ірландського письменника Йона Колфера «Артеміс Фаул».

 

Читайте також про 23 екранізації книжок, які ви ще встигаєте побачити цієї осені.