Vivat

Засідання у справі щодо книжки про Василя Стуса перенесли на 9-те жовтня

19.09.2020
премія ім. В. Стуса

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Засідання суду щодо книжки «Справа Василя Стуса», на автора якої, Вахтанга Кіпіані, подав позов Віктор Медведчук, перенесли на 9-те жовтня. Про це повідомляє видавництво Vivat.

У видавництві зазначають що засідання мало відбутися 18 вересня, але його вирішили перенести на 9 жовтня 2020 року (10:00 в Дарницькому районному суді), пояснивши це тим, що в одного з працівників суду виявили COVID-19.

 

Як відомо, один з лідерів партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук подав до суду позов проти українського історика і журналіста Вахтанга Кіпіані.

 

Медведчук вимагає заборонити продаж «Справи Василя Стуса», а також в судовому порядку визнати недостовірною фразу із книжки «…юрист Медведчук боявся КГБ чи просто завжди був циніком і аморальним типом?».

 

Раніше повідомлялося, що генеральна директорка видавництва Vivat, в якому вийшла книжка Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса», Юлія Орлова вважає, що позов Віктора Медведчука, з вимогою заборонити продаж видання, є спробою тиску на свободу слова і друку.

 

Читайте також: «Я відмовляюсь від адвоката Медведчука»: що ховає в собі книжка про Стуса