Календар подій

Засновниця німецької літагенції розповість про пітчинг на книжкових ярмарках

House of Europe організовує для видавців і літагентів лекцію-дискусію про успішну презентацію видавництв на книжкових ярмарках. Лекцію проведе Сюзанна Коппе — німецька видавчиня, перекладачка, редакторка та засновниця літературної агенції.

Сюзання Коппе вивчала сучасну німецьку літературу в Мюнхені та дитячу літературу в Бостоні, США. Після закінчення магістратури працювала у видавництвах та газетах: перекладачем, скаутом Beltz & Gelberg та cbj, а також журналістом у сфері культури в ZEIT, SZ, BR та інших ЗМІ. 1997 року Коппе поїхала до Гамбурга до Rowohlt Verlag, де протягом 5 років відповідала за програму Red Fox.

 

2002 року заснувала свою літературну агенцію Auserlesen-Ausgezeichnet. Установа стала першою, що представляла ілюстраторів на рівних правах, виступала за якісний вибір ілюстраторів та авторів.

 

Мова лекції – англійська.

 

Трансляція вестиметься на сторінці House of Europe.

 

Лекція Сюзанни Коппе — частина першої Digital Lab для українських видавців. До 8 грудня триватимуть лекції та дискусії від авторів, ілюстраторів, літагентів та інших гравців книжкового ринку з Австрії, Німеччини, Франції, Польщі.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект