знижки

Знижки на книжки: вигідні пропозиції до чорної п’ятниці 2022

23.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

До цьогорічної Black Friday українські видавці підготували чимало знижок. Якщо збираєтесь поповнити власну бібліотеку чи запастися подарунками на зимові свята, Читомо розкаже, де шукати вигідні пропозиції.

Смолоскип

Видавництво запрошує 25 листопада завітати до його книгарні, щоб придбати книжки зі знижкою 30%. Цього ж дня, з 00:01 до 23:59 год, акція діятиме і на сайті «Смолоскипа». 

Ранок

 

Знижки до 70% на дитячу літературу й товари для дозвілля знайдете на сайті видавництва «Ранок». Акційні ціни діють до 27 листопада.

Човен 

Прихильникам художніх репортажів приготуватися! З 24 по 27 листопада видавництво «Човен» надасть знижку 40% на всі книжки. 

Наш Формат

До 27 листопада видавництво продовжило Гаражний розпродаж (знижка до 50%) у Клубній книгарні «Наш Формат» на примірники з невеликими недоліками. 

CANactions

З нагоди дня народження та чорної п’ятниці у видавництві діє тиждень знижок – 15% на всі видання за промокодом KAVUN. Пропозицією можна скористатись до 28 листопада. 15% з отриманих коштів буде перераховано на подарунки до Святого Миколая дітям загиблих воїнів ум межах ініціативи БО БФ «Народний тил».  

Віхола

23-25 листопада знижки на паперові та електронні книжки видавництва сягатимуть 50%.

Навчальна книга – Богдан

До Black Friday видавництво пропонує 50% на понад 500 позицій, плюс безкоштовна доставка у поштомати Нової Пошти. Акція триватиме до 27 листопада. 

MAL’OPUS

До 25 листопада на сайті MAL’OPUS діють знижки до 70%. Видавництво проводить чорну п’ятницю з користю – збирає кошти для захисників України. Тому 50% прибутку, отриманого від розпродажу, перетворяться на донат фонду «Повернись живим». 

 

Видавничий дім «Дакор»

 

Художня, юридична література, нон-фікшн на різноманітну тематику чекають на читачів на сайті видавництва зі знижками 40% з 25 по 28 листопада.

 

Bookchef

Від популярної психології до трилерів, від автобіографії Метью Макконагі до підліткового фентезі – на сайті видавництва  діють знижки від 10% до 60% на дуже різноманітні видання. Акція триватиме до 28 листопада.

Видавництво Анетти Антоненко

Під час «чорного тижня» з 21 по 30 листопада діють знижки на паперові та електронні книжки від 20% до 40%, залежно від суми замовлення. 

Видавництво Жупанського

Знижки від 15% до 50% на всі видання, крім комплектів та уцінених книжок.

Видавництво РМ

Широкий асортимент книжок видавництва буде доступний зі знижкою 20%. Скористатись пропозицією можна до 30 листопада. 

ArtHuss

Знижки до -30% на книжки про фотографію, мистецтво, креативний менеджмент, ілюстраторів і дизайнерів знайдете на сайті видавництва ArtHuss

Yakaboo Publishing

Урізноманітнити підхід до Black Friday вирішило Yakaboo Publishing. За фіксованою ціною 99 грн кожен, хто любить інтригу та несподіванки,  може замовити секретну книжку. З переліком видань, що беруть участь в акції, можна ознайомитись на сайті

Апріорі

Видавництво підготувало знижки до 70% на дуже великий асортимент книжок. 

КМ-Букс

Купувати подарунки за привабливими цінами завдяки знижкам до 70% закликає видавництво КМ-Букс

Лабораторія

З 25 по 27 листопада на сайті видавництва можна випробувати формулу знижок – 1+1=3, за якою кожну третю книжку покупець отримає безкоштовно.

Discursus

Тиждень знижок вже розпочався на сайті Discursus. Дитячі бестселери, воркбуки, гуцульський фікшн та нонфікшн доступні зі знижками від 10% до 40%. 

Osnovy Publishing

Знижка 50% на всі видання, крім тих, на які оголошено передпродаж.   

Комубук

На художню літературу та нон-фікшн, що є у наявності, діють знижки 30%. 

#книголав

Тільки 25 листопада – 50% знижки на весь асортимент видавництва

Моноліт-Bizz

Видавництво склало перелік «пігулок для мозку», на які цієї Black Friday надає знижки 20%. Акція діє до 27 листопада.   

Bookraine Publishing

Сучасна українська література, переклади й навіть трішки класичної прози вже доступні на сайті видавництва зі знижкою 40%.  

Фоліо

Акційний період у видавництві триватиме до 1 грудня та даруватиме знижки у 30%. 

Видавництво 21

Як популяризувати книжки сучасних українських письменників? Оголосити на них знижку 35%! Сподіваємось, спрацює. 

АРТБУКС

Видавництво розпочало розпродажу року. Не проґавте 50% на всі книжки. Пропозиція чиина до 28 листопада. 

Мольфар Комікс

Знижки від 15 до 50% на мальописи на будь-який смак. Розпродаж тримає до 27 листопада. 

Дух і літера

На низку видань з філософії видавництво пропонує знижку -20%. 

Дім Химер

Чорна п’ятниця у Домі Химер триватиме з 22 по 27 листопада включно. Протягом цих шести днів діятимуть знижки на весь асортимент видавництва до 25%.

НОРА-ДРУК

25-27 листопада видавництво пропонує знижки до 50%., але попереджає, що кількість примірників в Акції обмежена. 

ДивоГра

Видавництво, що розробляє і видає книжки та ігри для розвитку мовлення у людей з розладами аутистичного спектра та мовленнєвими порушеннями, проводить акцію зі знижками на всі книги та картки 15%. 

Fireclaw

До 30 листопада зі знижками можна придбати комікси Marvel чи графічні історії про пригоди підлітків-мутантів черепашок-ніндзя. 

Видавнича група «Основа»

Знижка 20% на посібники серії «Мій конспект» для вчителів старшої школи (акція не розповсюджується на посібники для 5 класу).

4Mamas

До 25 листопада за знижкою 40% можна поповнити дитячу бібліотеку книжками із серії «Я і монстрик Жоржик», які допоможуть навчити малюків 3–6 років безпеці у побуті, розвинути навички спілкування тощо. 

Скай Хорс

До Black Friday видавництво запровадило спеціальні знижені ціни (від 10% до 45%) на інтерактивні путівники, серію «Невідомі периферії Києва» та інші книжки.  

Ярославів Вал

Знижка 30% на всі книжки видавництва діє до 25 листопада включно. 

 

ЦСМ «Білий Світ»

З 25 по 27 листопада чотири найбільші каталоги мистецтва можна придбати зі знижкою 50%.

 

Каламар

25–27 листопада видавництво пропонує скористатись знижкою 20% на всі книги та іграшки, 10% на колекційне видання Біблії. 

 

Час майстрів

З 23 по 25 листопада знижка 30% на будь-які книжки. До кожного замовлення видавництво обіцяє додати книжкові подарунки.

 

Абук

Знижки до 60% на аудіо та електронні книжки діятимуть з 23 по 25 листопада (включно) в додатку Абук. 

 

Портал

Black Friday Boom видавництва «Портал» поширюється на історичні книжки. 25–28 листопада (включно) вони будуть доступні зі знижками від 10% до 30%. 

 

Фабула

Знижки до 75% на найрізноманітніші видання. Приємний бонус – безкоштовна доставка до поштомата Нової Пошти. Акція діє з 23 по 25 листопада. 

 

АССА

Видавництво оригінально підійшло до періоду знижок, тому їхня акція відбудеться під назвою «Біла п’ятниця». З 25 до 30 листопада книги та сувеніри будуть доступні за знижкою 20%, а видання з білими обкладинками – 25%. 

 

ТУТ

Видавництво пропонує формулу 3+1=3. Якщо купуєте 3 книжки, то 4 отримуєте у подарунок. Також діятиме 20% знижки на сайті за промокодом «ЧП».