книжковий проект

«Мультяшна» «Лісова пісня» Олександри Болотової

20.07.2018

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Ще один проект, який ми віднайшли для вас в межах знайомства з молодими українськими ілюстраторами – «Лісова пісня» Лесі Українки в мультяшному стилі, яку створила студентка Львівської академії мистецтв Олександра Болотова.

 

Про ілюстрації

 

На момент створення проекту я навчалася на 3-му курсі графічного дизайну у Львівській академії мистецтв. Проект створювала у рамках завдання «Ілюстрації до літературного твору». Мене завжди захоплювала тема міфічних створінь, тому я обрала саме «Лісову пісню» Лесі Українки.

 

Спочатку планувала зробити кольорові ілюстрації, але потім зрозуміла, що чорно-білі краще передадуть настрій «Лісової пісні». А ще я просто дуже люблю працювати з текстурою олівця. У процесі створення використовувала прості олівці різної м’якості та механічний олівець.

 

Леся Українка: Лісова пісня

Леся Українка: Лісова пісня

Леся Українка: Лісова пісня

 

 

Завданням було зробити ілюстрації до «дорослої» книжки, тому для мене, з моїм «мультяшним» стилем, це стало серйозним викликом. Проте завдяки цьому проектові я відкрила для себе безмежні можливості простого олівця.

 

Мені хотілося зробити персонажів спокійними, але водночас показати психологічну складову твору. Тому в кожному персонажі намагалася зробити акцент на емоції.

Леся Українка: Лісова пісня

Леся Українка: Лісова пісня

Леся Українка: Лісова пісня

 

Про впливи

 

Мої улюблені ілюстратори це: Nuria Tamarit, Briony May Smith та Monica Barengo. Мене завжди дивувало, як за допомогою одного-єдиного кольору та матеріалу можна передати настільки глибокі емоції.

 

Леся Українка: Лісова пісня

 

Про ілюстраторку

 

Закінчую магістратуру у Львівській академії мистецтв на кафедрі графічного дизайну. Працюю фрілансером – займаюся ілюстрацією та графічним дизайном. Наразі мене найбільше цікавить дитяча книжкова ілюстрація, проте хотілося б попрацювати і над журнальною ілюстрацією.

 

Одним із найбільш вдалих своїх проектів вважаю ілюстрації до казки Ганса Крістіана Андерсена «Дикі лебеді».

 

Також радимо познайомитися з магічними лісовими істотами Еліс Буховскіграфічним лісом Лесі Кошуби та акварельним вітром у вербах Оксани Булькевич.