поповнення бібліотек

617 українських бібліотек цьогоріч отримають поповнення фондів

01.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український інститут книги затвердив перелік із 617-ти бібліотек, фонди яких поповнять новими виданнями у 2021 році. Про це повідомляють на офіційному сайті УІК.

Найбільше поповнять фонди у Києві (26 бібліотек) і Харківській області (25 бібліотек).

 

У Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях поповнять фонди у 24-х бібліотеках.

 

У Донецькій, Чернівецькій, Волинській областях − у 22-х.

 

Також поповнення фондів отримають по 22 бібліотеки у Рівненській, Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях.

 

В УІК зазначають, що перелік бібліотек був затверджений на підставі пропозицій структурних підрозділів з питань культури обласних державних адміністрацій, а також міста Києва.

 

До переліку увійшли державні та комунальні бібліотеки, універсальні, наукові та дитячі. Повний список бібліотек можна переглянути за посиланням.

 

Нагадаємо, у квітні Український інститут книги оголосив про проведення відбору книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році.

 

Додамо, що у вересні минулого року бюджет на закупівлю книжок для бібліотек зріс на 19 мільйонів гривень і становив більше, ніж сорок сім мільйонів гривень.

 

Чільна: Lilli Carré, The New Yorker