Megogo

В Україні запрацювала нова онлайн-книгарня

16.12.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український медіасервіс Megogo оголосив про запуск нового проєкту — онлайн-книгарні Megogo Books. Про це Читомо повідомили у Megogo.

Проєкт об’єднав сучасні цифрові технології медіасервісу з досвідом гравців книжкового ринку. У каталозі представили паперові книжки: бестселери, лонгселери, новинки художньої, нон-фікшн та дитячої літератури.

 

«Ми працюємо, аби створити екосистему, у якій читання буде природною частиною дозвілля. Наш сервіс об’єднує кіно, освіту, ігри, аудіокниги та тепер — книжки. Відтепер кожен може легко знайти паперову книгу до душі та зробити її частиною свого дня», — зазначила Валерія Толочина, Global CMO Megogo.

 

Користувачі можуть сортувати книжки за жанрами, темами, видавцями, а також отримувати рекомендації схожих видань. Megogo Books уклали понад 130 контрактів із видавництвами, і кількість доступних книжок постійно зростає.

 

«Ми впевнені, що розвиток книжкового ринку має спиратися на сучасні рішення. Наша мета — співпраця з усіма активними видавцями та створення найбільшого каталогу книжок для українських читачів. Також ми пропонуємо зручні інструменти для пошуку, аби читання було легким і приємним», — додала Катерина Котвіцька, Chief Content Officer Megogo Books.

 

Передплатники Megogo отримають знижки на книжки та безплатну доставку в перший місяць. Концепт-дизайн сайту розроблено за участі Spiilka Design Büro.

 

Щоб замовити книжку на Megogo Books:

  • передплатникам Megogo – авторизуватися на mbooks.com.ua, зазначивши дані акаунту Megogo.
  • новим клієнтам – просто перейти на сайт mbooks.com.ua та обрати книжки з каталогу.

 

Megogo Books — українська онлайн-книгарня, заснована медіасервісом Megogo у 2024 році.

Megogo — міжнародний медіасервіс, заснований у 2011 році в Києві, з широким каталогом контенту та користувачами в багатьох країнах.

 

Як повідомлялося, у травні 2024 року український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib.

 

Чільне зображення: Megogo