Календар подій

16.02

Київ

10:00 Національний музей Тараса Шевченка, бул. Т. Шевченка, 12

BaraBooka проведе курс «Основи письма для дітей» у Києві

«BaraBooka. Простір української дитячої книги» знову проведе воркшопи для авторів дитячих і підліткових книжок «Наука БараБуки». 16 лютого в Національному музеї Шевченка БараБука поділиться секретами написання дитячих і підліткових текстів. 

 

 

 

Про що «Наука БараБуки»?

  • на що звернути увагу, коли пишеш тексти для дітей і підлітків;
  • про структуру художнього твору, його мову, персонажів – як враховувати вік читачів;
  • яких помилок можна і варто уникати, якщо ви пишете в ХХІ столітті;
  • що робити, коли є готовий рукопис і хочеться його видати.

 

 

 

Велику роль розробниці курсу відвели практичним заняттям і розбору популярних помилок у дитячих і підліткових книжках. Під час лекцій і практичних занять вас не вчитимуть писати книжки для дітей за шаблонами – це неможливо. Але покажуть, на що звернути увагу, коли працюєш із дитячою або підлітковою книжкою. Також лекторки, які мають багато практичного досвіду у сфері дитячої книги, допоможуть помічати хиби до того, як їх помітять критики.

 

 

 

Для авторів/ок, які бажають отримати базові знання з написання книжок для дітей і підлітків. Для тих, у кого є готовий рукопис і хто хоче дізнатися «секрети» комунікації з видавцями.

 

 

Хто навчатиме?

  • Таня Стус, письменниця, керівниця проекту «BaraBooka», провідниця численних видавничих проектів у сфері дитячої книги, сертифікована дитяча психологиня, часом – літературна агентка.
  • Анна Третяк, головна редакторка сайту «BaraBooka», кураторка й консультантка видавничих проектів для дітей у напрямі нон-фікшн, дослідниця дитячої літератури.
  • Галина Ткачук, письменниця, головна редакторка проекту Дитяча Читальня, кураторка і тренерка дитячих літературних гуртків.
  • Валентина Вздульська, письменниця, редакторка й упорядниця дитячих і підліткових видань, співзасновниця проекту Казкарка.

 

 

 

Реєстрація

 

 

 

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект