Календар подій

Анастасія Леухіна під час онлайн-зустрічі розкаже, як писати й говорити про смерть

Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними – видання про те, що робити, якщо когось із близьких вам людей спіткала невиліковна хвороба. У книжці зібрано рекомендації, які дають відповіді на питання, що робити і як себе поводити із хворим.

Це — не лише практичні поради, написані з урахуванням українських медичних і соціальних реалій, а і щирі особисті історії людей, які діляться власним досвідом переживання подібних ситуацій, як демонструють, що навіть хвороби і смерть не здаватимуться такими страшними, якщо переживати їх усвідомлено і в любові.

 

Анастасія Леухіна розповість про книгу, досвід її написання та розвиток проекту після видання книги. А також про схожість та відмінність досвіду проживання смерті близьких від невиліковної хвороби та досвіду втрати друзів та колег на війні.

 

Анастасія Леухіна — співзасновниця кампанії #пуститевреанимацию і засновниця громадської організації «Горизонталі». Анастасія пережила смерть сина в закритій реанімації. Її мама — понад 15 років паліативна пацієнтка. Особистий досвід та досвід викладання переговорів і миротворчості допомагає Анастасії разом з командою організації змінювати медичну систему.

 

Модеруватиме: Анна Прохорова.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект