Календар подій

Андрій Бачинський зустрінеться з читачами в Дніпрі

Письменник Андрій Бачинський зустрінеться з читачами в Центральній міській бібліотеці Дніпра (вул. Воскресенська, 23).

Андрій відомий творами дитячої та підліткової літератури, серед яких «Детективи в Артеку», «Ватага веселих волоцюг», «З Ейнштейном у рюкзаку» та «140 децибелів тиші», яка у 2105 році стала переможцем премії «Дитяча Книжка року ВВС». А зовсім скоро світ побачить новинка автора «Трикутник Зевса».

 

Модеруватиме захід Богдан Кулик. Вхід вільний.

 

Андрій Бачинський — український письменник. Народився у місті Калуш на Івано-Франківщині. У дитинстві мав два захоплення — читати пригодницько-фантастичні книжки і конструювати різноманітні радіоприлади. Закінчив радіо-технічний факультет «Львівської політехніки». Але врешті перше дитяче захоплення перемогло, і інженер-конструктор електронних приладів перетворився на дитячого письменника.

 

Перша книжка «Неймовірні пригоди Остапа і Даринки» побачила світ 2011 року. У 2014 та 2017 роках у «Видавництві Старого Лева» вийшли дві частини популярної дитячої пригодницької книги «Детективи в Артеку». 2015 року підліткова книжка Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» стала переможцем премії «Дитяча Книжка року ВВС». У 2019 році вийшла друком книга «З Ейнштейном у рюкзаку».

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект