Андрій Кокотюха

Андрій Кокотюха написав соту книжку

02.03.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Вийшла друком 100-та за рахунком книжка письменника-белетриста Андрія Кокотюхи «Ва-банк у Харкові». Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Детектив розповідає про пригоди грабіжника і таємного агента розшукної поліції на тлі Харкова 1916 року. Він вийшов друком у видавництві «Урбіно».

 

«Перша світова. Доки на мапі триває переділ світу й сфер впливу, різномасті чиновники та поліцейські, передчуваючи кінець звичного життя, прагнуть будь-що нажитися, навіть якщо це означає не зовсім законні оборудки. Вир подій затягує навіть тих, хто все життя був далеким від політики. Чим закінчиться двобій славетного харківського грабіжника Павла Пугача на прізвисько Артист і найвідомішого імперського сищика Аркадія Кошкá в ситуації, коли на сцену виходять знамениті варшавські злодії й анархісти-терористи? І тим, і тим потрібні гроші для втілення своїх планів – шляхетних в одному випадку та нищівних – в іншому», – ідеться в анотації.

 

 

Загалом же в доробку Андрія Кокотюхи історичні й готичні детективи, а також пригодницькі книжки для дітей.

 

 

У дописі про вихід 100-ої книжки письменник закликав поповнювати фонди українських бібліотек. Сам Андрій Кокотюха та його дружина Ірина часто надсилають книжки до книгозбірень, що насилають їм заявки.

 


 

Як повідомлялося, раніше одна з книжок Андрія Кокотюхи увійшла до рейтингу 30 важливих книжок періоду незалежності.

 

Читайте також: Підсумки тридцятиріччя: суб’єктивні та об’єктивні рейтинги

 

Чільне фото: blog.yakaboo.ua