волонтери

Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороду від Залужного «За сприяння війську»

25.01.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний нагородив письменників Андрія Любку і Євгена Ліра почесними нагрудними знаками «За сприяння війську». Про це вони повідомили у себе на сторінках у фейсбуці.

«Маю високу честь бути одним із тих, хто допомагає найкращій армії Європи. Ця нагорода від Головнокомандувач ЗС України іменна, але насправді вона для всіх вас — людей, які вже майже рік пліч-о-пліч працюють зі мною, допомагають, донейтять, підтримують і не втомлюються! Це спільний результат», — зазначив Андрій Любка.

 

 

«Мене звати Євген Лір, і я не знаю, як опинився у цьому таймлайні. Щиро дякую Головнокомандувачу Валерію Залужному за довіру. І так само щиро — кожному з вас. За підтримку, за внески, що забезпечують всю цю допомогу війську від нашого неіснуючого, але вельми продуктивного благодійного фонду. Дякую ЗСУ, що пишу цей пост», — написав Євген Лір.

 

 

Нагадаємо, раніше Сергій Жадан та Олег Каданов отримали пам’ятну медаль «За оборону міста-героя Харкова» за свою волонтерську допомогу Збройним силам України.

 

Читайте також: Анатолій Дністровий отримав нагороду «За збережене життя»