волонтери

Жадан та Каданов отримали медаль «За оборону міста-героя Харкова»

14.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сергій Жадан та Олег Каданов отримали пам’ятну медаль «За оборону міста-героя Харкова» за свою волонтерську допомогу Збройним силам України. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

 

 

Вручення нагороди підписав начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник.

 

«Служу Народу України!» — прокоментував Жадан.

 

 

«Цікаво спостерігати за метаморфозами, які відбувались із нами з 2014 року, а особливо – за змінами, які сталися за останні 8 місяців. Змінилося ставлення до багатьох речей, дуже чітко у голові окреслились лінії поміж важливим і неважливим, а головне, змінилось ставлення до національних символів і знаків! Емоції, які, до прикладу, виникають у мене зараз при звучанні національного гімну я ніяк не можу прирівняти до емоцій річної давності! Відчуття, немов би, вся кров полеглих, вся пам’ять про них вливається у мелодію нашого гімну, чи вбирається кольорами прапора. значення наших символів немов насичується сенсами, чи, скоріше, значенням!» — прокоментував Каданов.

 

Нагадаємо, у вересні в Мілані скасували виступ гурту Жадана «Жадан і Собаки» через те, що письменник збирає кошти на підтримку Збройних Сил України.

 

Раніше Сергій Жадан та бренд українських вишиванок Etnodim презентували благодійну ініціативу, в межах якої збирають кошти на автівки для ЗСУ.

 

Як відомо, письменник провів благодійний аукціон із продажу своїх черевиків бренду Dr. Martens, щоб зібрати кошти на допомогу людям з Харкова.

 

Фото: Валентин Кузан