Календар подій

Осіпов

30.04

Луцьк

16:00 Книгарня «Є», вул. Лесі Українки, 30

Андрій Осіпов презентує роман «З особливою жорстокістю»

Андрій Осіпов відомий лучанам своєю депутатською діяльністю. Минулої каденції він був чи не найактивнішим обранцем громади. Однак, перш за все, чоловік — професійний юрист, правозахисник та адвокат.

Лучани зможуть побачити Андрія Осіпова в новій ролі — письменника. Звісно, він залишився вірним основній професії, а тому головний герой дебютного роману «З особливою жорстокістю» — юрист.

 

Сюжет у книзі — динамічний, адже уже з першої сторінки ми дізнаємося про злочин, а підозрювані — підлітки. Андрій Осіпов майстерно, зі знанням справи, змальовує судову систему, не гребуючи навіть розкриттям хабарницьких схем. Ще одна важлива тема — це відновлення суду присяжних, яку автор гармонійно вплів у сюжет.

 

«З особливою жорстокістю» сміливо можна називати першим юридичним детективом, що вийшов з-під пера українського автора. Тож поспілкуватися з Андрієм Осіповим та дізнатися про те, як юрист став письменником, можна буде під час презентації в рамках дофестивальної частини ІІ Міжнародного фестивалю Фронтера.

 

Подія на Фейсбуці

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект