Календар подій

Бернська академія мистецтв запрошує митців долучитися до проєкту «Італійський провінційний театр і Рісорджіменто»

Бернська академія мистецтв запрошує фахівців у галузі акторських студій, літературознавства, історії мистецтва, музикознавства та інформатики долучитися до проєкту «Італійський провінційний театр і Рісорджіменто».

Цей дослідницький проєкт зосереджений на театрі у Фельтре (Венето). Він має велике значення як об’єкт дослідження.

 

По-перше, тому, що це одне з небагатьох місць, де збереглися оригінальні мальовничі матеріали з 19 століття. По-друге, тому що, будучи одним із незліченних італійських «провінційних» театрів 19 століття, його незвичайне багатство вихідних матеріалів про театральну справу, репертуар і адміністрацію означає, що він є свідченням живої традиції театральних практик, які залишилися мало дослідженими на сьогодні.

 

В Італії 19-го століття міські театри були одним із небагатьох місць, де могли збиратися групи людей і де могли відбуватися події, на яких можна було формувати, контролювати та керувати громадською думкою. З цієї причини Театр Фельтре також представляє величезний інтерес як центр формування думки та суспільно-політичної організації.

 

Цей проєкт досліджуватиме історію будівлі театру, його внутрішній простір, сценічні матеріали, його вистави, його форми організації (режисери, імпресаріо, театральні трупи тощо), адміністрацію та практику самої театральної трупи, соціальну локалізацію аудиторії та популярні смаки.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект