бібліотекарі

Бібліотекарям надаватимуть безкоштовні консультації щодо користування цифровою технікою

10.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В рамках проєкту «Дія.Цифрова освіта» бібліотекарі отримуватимуть безкоштовну комп’ютерну допомогу. Про це йдеться на офіційному сайті Української бібліотечної асоціації.

Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з компанією Support.ua, згідно з яким вона надаватиме комп’ютерну онлайн-допомогу бібліотекарям України, які беруть участь у проєкті «Дія.Цифрова освіта». Компанія безкоштовно допомагатиме розв’язувати питання, пов’язані з використанням комп’ютерів, планшетів, телефонів.

 

«Бібліотекарі можуть подавати заявки цілодобово, якщо виникла проблема зі встановленням чи використанням програм або «зависає» й перегрівається ноутбук. Спеціалісти Support.ua надаватимуть консультації телефоном і за допомогою комп’ютерної техніки, під’єднавшись до пристрою користувача з через програму TeamViewer. Консультація міститиме покрокове вирішення проблеми, пояснення, чому вона виникла, і поради, як уникнути її в майбутньому», − пояснюють в УБА.

 

Щоб отримати консультацію, бібліотека має зареєструватись в мережі хабів цифрової освіти, згодом заповнити реєстраційну форму на сайті служби підтримки.

 

Зазначимо, Support.ua − комерційна компанія, що надає послуги ремонту та технічної підтримки цифрової техніки.

 

Нагадаємо, минулого року Міністерство цифрової трансформації і Українська бібліотечна асоціація почали передачу бібліотекам 5000 комп’ютерів у межах проєкту «Дія.Цифрова освіта». А у січні Мінцифри та УБА підписали Меморандум, згідно з яким, близько 6000 бібліотек долучаться до національної кампанії з цифрової грамотності та популяризації проєкту «Дія. Цифрова освіта», мета якого навчити цифровій грамотності 6 мільйонів українців за три роки.