Календар подій

3.06

Лондон

19:00 Церква Святого Марка, Ріджент-парк

Благодійний концерт «Класика та поезія» 

3 червня у Лондоні відбудеться благодійний концерт української академічної музики та поезії. Його учасницями будуть співачка та актриса, солістка Київського національного академічного театру оперети Мар’яна Боднар та українська поетеса, прозаїкиня, сценаристка Катерина Бабкіна.

 

Отримані від продажу квитків кошти підуть на підтримку українських медичних евакуаційних підрозділів, які рятують життя на передовій.

 

Музична програма концерту складатиметься з творів українських композиторів-класиків: Миколи Лисенка, Мирослава Скорика, Бориса Лятошинського, Валентина Сильвестрова. Катерина Бабкіна читатиме свої вірші, перекладені англійською.

 

Захід відбудеться за участю з іншими українськими музикантами, які постраждали від війни та змушені були виїхати з України: Юлією Остапчук (скрипка), Софією Матвієнко (флейта), Дмитром Фонарюком (кларнет), Богданом Скрипкою та Світланою Шаміною (фортепіано).

 

Концерт організовано спільно з волонтерською організацією Support Ukraine, діяльність якої зосереджена на підтримці України з 2014 року.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект