Book Box

Book Box запустив «книжковий Netflix» для всіх

26.08.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сервіс Book Box розширився і запустив новий проєкт – сучасну бібліотеку зі щомісячною підпискою для всіх читачів України. Про це у своєму Facebook повідомив співзасновник сервісу Андрій Орлик.

 

Раніше Book Box працював тільки для бізнескомпаній, тепер сервіс буде доступний для читачів зі всієї України. Для того, щоб мати безкоштовний доступ до всієї бібліотеки Book Box, яка налічує десятки тисяч книжок, потрібно придбати місячний абонемент.

 

Одночасно можна читати дві книжки, кількість книжок для користування на місяць – необмежена і не впливає на вартість абонементу. Усі доставки сервіс здійснює Новою Поштою за свій рахунок.

 

В асортименті – все, що можна придбати в топових книгарнях України. Художня, бізнеслітература, non-fiction, дитячі книжки, комікси – українською, англійською та російською мовами.

 

На честь запуску бібліотеки діє мінімальна ціна на абонемент – 299 грн/міс.

 

 

«Оскільки місія Book Box – робити краще читання доступним, у нашу ДНК завжди була закладена готовність вийти за межі b2b сервісу й працювати для читачів по всій Україні. Ми почали готувати новий сервіс рік тому, коли COVID ще не з’явився на горизонті. Схрестимо пальці і висловимо надію, що зараз дуже вдалий час для запуску.

 

Паперове читання є одним із небагатьох видів офлайндозвілля, який дає перепочинок від онлайну і є абсолютно безпечним під час епідемії. Тим паче, що саме настає осінь – пора найбільшої читацької активності», – пояснює в ексклюзивному коментарі Читомо Андрій Орлик.

 

За його словами, за кілька місяців перед запуском сервісу, охочі могли залишити свої контакти, щоб отримати повідомлення про запуск. Таких людей виявилося близько тисячі. Судячи з першого дня роботи, на таку кількість читачів Book Box сподівається протягом першого місяця.

 

Читайте також: Колообіг та доставка книжок. Як швейцарські бібліотеки повертають собі читачів