Нон-фікшн

Батьки 24/7. Як зберегти здоровий глузд / М. С. Малихіна

130₴

Марія Малихіна. Батьки 24/7. Як зберегти здоровий глузд

Батьки 24/7. Як зберегти здоровий глузд / М. С. Малихіна. — Х. : Вид. група «Основа», 2021. — 127, [1] с. : табл. — (Серія «Для турботливих батьків»)Дуже багато книг написано про те, як батьки впливають на дитину, як її правильно виховувати. Але практично немає книг про те, як батьківство відбивається на дорослих людях. Ця книга саме про це.
Навіть найвідповідальніші батьки не можуть підготуватися до змін у їхньому житті після народження малюка.
• Як вижити фізично і морально?
• Як розуміти свої нові емоції?
• Як протистояти тиску суспільства, гонитві за примарною «ідеальністю» мам з інстаграму?
• Як просити про допомогу, коли втомилися, і не відчувати провини?
Марія Малихіна, психологиня-практик, авторка бестселеру «Дитина у світі емоцій», дає мудрі відповіді на найактуальніші питання молодих батьків, зважаючи на висновки фахової психології, власні спостереження, розповіді та запити клієнтів на особистих консультаціях і семінарах. Читайте, дослухайтеся до себе, спостерігайте за своєю дитиною і собою та перевіряйте все на особистому досвіді.
До книги розроблено безкоштовний додаток — чек-лист «Робота зі стресом», яка доступна для завантажування на QR-кодом на обкладинці.Інструкції до дитини не додають, а якби й так, то це були б томи книг: «Якщо вашій дитині 5 років, тоді дивимося пункт 2, а якщо вже 7 — то пункт 4, а якщо тато вже виконав пункт 85, то…». Реальне життя складніше. Тому важливо собі нагадувати: «Я достатньо хороша мати. Я справді роблю все, що можу».

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект