Дитяча проза і поезія

Детектив Кефірчик

110₴

Малгожата Стренковська-Заремба. Детектив Кефірчик і перший труп

Малгожата Стренковська-Заремба. Детектив Кефірчик і перший труп / Малгожата Стренковська-Заремба ; Переклад з польської : Ярослава Івченко ; Ілюстратор : Анна Данчишин. – Львів : Урбіно, 2019. – 256 с. ISBN 978-966-2647-56-3

Після успішного розслідування справи зниклого скелета в житті юного детектива Теодора Кефірчика нарешті з’являється довгоочікуваний труп. Чому охорона не приїхала вчасно? Навіщо вигулювати поводок без собаки й чому це обов’язково робити, коли в тебе канікули? Що шукали зловмисники в будинку ворожки Кассандри та що поєднує її з азартним власником похоронного бюро? Відповіді на ці та інші запитання на шляху до розгадки героєві допомагає знайти вірний та вічно правильний Домінік, зарозуміла руда Кароліна, а під ногами постійно плутається пара «експресів» (тобто «експертів») – Малий та Бартусь. Буде класно і… страшно!

 

«Детектив Кефірчик і перший труп» — це друга книжка із циклу про знаменитого детектива Теодора Кефірчика.

 

«Ну, дурдом-веселка! Як я маю вірити в себе, якщо власна мати вірить лише в те, що всю дурню вигадую я, а мудрість – виключно Домінікова риса! Бог мене покарав надто чемним другом. Шкода, що я не знав цього в першому класі, коли сів з ним за одну парту».

 

Номер стенду: 203

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект