Дитяча проза і поезія

Стефані Мілтон. Довідник дослідника. Minecraft

Стефані Мілтон. Довідник дослідника. Minecraft / Стефані Мілтон; іл. Райана Марша, Джона Стакі та Нінні Ландін; пер. з англ. Олексія Кондратюка. – К.: АРТБУКС, 2019. – 96 с.

Світ Minecraft чекає на своїх дослідників. Але тут на кожному кроці чатує небезпека, і навіть для найхоробріших шукачів пригод виживання може перетворитися на справжній виклик. Тобі у цьому допоможе офіційний довідник дослідника Minecraft. Ти дізнаєшся, як знаходити ресурси, майструвати спорядження і захищатися від ворожих мобів. Завдяки інсайдерській інформації та підказкам від фахівців Mojang це найдетальніший довідник для наступного покоління гравців.

 

«Вітаємо, ти тримаєш у руках офіційний довідник дослідника! Щойно в світі Minecraft з’явився режим виживання, геймери з усіх куточків світу вирушили на пошуки мільйонів захопливих пригод. І хоча грати в режимі творчості з його нескінченними ресурсами весело і цікаво, у спорудженні конструкцій з рідкісних матеріалів, здобутих дорогою ціною, є щось по-справжньому особливе. На мою думку, найцікавіше грати саме так.

 

Ми наповнили довідник підказками й практичними порадами, спираючись на багаторічний досвід. Ти дізнаєшся про різноманітні біоми, що чекають свого дослідника, про те, що можна знайти в кожному з них, про мобів, які трапляться на твоєму шляху, і про життєво важливі предмети, необхідні для виживання і прогресу. Будь сміливим і допитливим дослідником!»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект