Іноземна проза

150₴

Діана Акерман. Дружина доглядача зоопарку

Діана Акерман. Дружина доглядача зоопарку / Перекладачка: Дем’янчук Катерина, Бернадська Ольга. – Київ, BOOKCHEF, 2019. – 336 c. ISBN 978-617-7559-39-8

У книзі «Дружина доглядача зоопарку» Діана Акерман блискавично, з гумором та безкінечним співчуттям до своїх героїв втілила справжню історію війни та величі людського духу. У ній розповідається про героїчне подружжя Жабинських, власників Варшавського зоопарку, які під час Другої Світової війни ховали у розорених вольєрах людей із єврейського гетто і таким чином врятували близько трьохсот людських життів. Ця приголомшлива розповідь про людей та тварин, про глибокі зв’язки між людиною та природою; гімн красі, таємниці та незнищенності життя. У березні на всі світові екрани вийшов одноіменний фільм за участі Джессіки Честейн та Даніеля Брюля.

 

Було щось неймовірне в тому, щоб жити так близько із левенятами, вовченятами, мавпенятами й орлятами — запах тварин, їхні крики змішувалися з людськими тілами і запахами їжі, з людським гомоном і сміхом, утворюючи змішану родину під єдиним дахом.

 

Номер стенду: В 4.26

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект