Дитяча проза

Люсі Гокінґ. Джордж і корабель часу

Люсі Гокінґ. Джордж і корабель часу / Люсі Гокінґ. Переклад: Ганна Лелів. Обкладинка: творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів). – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 384 с. ISBN 978-617-679-664-0

Коли Джордж застрибує в космічний корабель і разом із вірним супутником Бульцманом мчить крізь незнані простори, то навіть уявити не може, чим усе обернеться. Бо приземлившись, вони опиняються… ні, не на іншій планеті, не в іншій галактиці — а в майбутньому! На хлопця чекає напівзруйнована Земля, якої він не може упізнати. Світ, у якому живуть залякані люди, змушені підкорятися режимові пихатого самодура Трелліса Дампа, світ, де заборонили науку, світ, з якого зникли старовинні міс­та й тропічні ліси, а повітря перетворилося на смог… Чи відшукає Джордж свою давню подружку Енні? І головне — чи вдасться йому змінити похмуре майбутнє? Тож не зволікай і поспіши якнайшвидше дізна­тися, чим завершаться неймовірні пригоди двох друзів, які так полюбилися мільйонам читачів з усього світу!

 

«Досі всередині космічного корабля «Артеміда» панувала моторошна тиша. Аж раптом озвався людський голос — страшенно лютий».

 

Номер стенду: D 3.20

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект