Дитячі ігрові книжки

Емоції Кисельова-Саврасова

294₴

Валерія Кисельова-Саврасова. Емоції

Емоції / Кисельова-Саврасова В. — К. : ДивоГра, 2020. — 32 с. : іл. — (Серія «Дитина і соціум»).«Дитина і соціум» — це серія видань, соціальних історій для розвитку навичок комунікації. Книжки серії показують дітям різні життєві ситуації з прикладами бажаної та небажаної поведінки, допомагають краще зрозуміти себе та оточуючих, орієнтуватися в сучасному житті.
«Емоції» — це перша книга серії, призначена для розвитку емоційного інтелекту. В ній 10 розворотів із ситуаціями, які відповідають певному емоційному стану, а також вправи на закріплення знань. На кожному розвороті малюнки з історіями, де герої книжки — хлопчик і дівчинка — переживають різні емоції. Читаючи книгу, дитина вчиться реагувати на різні ситуації, усвідомлює, як ми власними вчинками впливаємо на людей, як прийнятно і неприйнятно поводитися у суспільстві. Заняття за таким виданням розвивають мовлення та навички взаємодії, сприяють розвитку саморегуляції, кращому розумінню соціальних правил, розширюють уявлення про різноманітність емоцій.
Видання сприяє промоції читання.Дитині необхідно навчитися розпізнавати емоції інших людей (жести, вирази облич). На цьому етапі треба працювати з картинками і фотографіями.

Номер стенду:

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект