Дитячий нон-фікшн

Сусанна Ісерн. Емоціємір інспектора Дила

Сусанна Ісерн. Емоціємір інспектора Дила. Розпізнавай, вимірюй та керуй своїми емоціями / Сусанна Ісерн; переклад: Забара Олена; ілюстрації: Карретеро Моніка. Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. 100 с.

Навчись легко та весело розпізнавати, вимірювати й керувати своїми ЕМОЦІЯМИ. А допоможуть тобі в цьому ЕМОЦІЄМІР, інспектор Дил та Емі. Варто лише привести в дію ЕМОЦІЄМІР, і почнеться твоя захоплива мандрівка у світ емоцій.

 


ЕМОЦІЇ — важлива й невід’ємна частина нашого життя. Завдяки їм ми переживаємо різноманітні труднощі, які трапляються з нами щодня, і готові їх долати.

 

ЕМОЦІЇ допомагають нам розв’язувати проблеми, попереджають про небезпеки, вчать просити допомоги та мотивують бути відкритими до змін.

 

ЕМОЦІЇ відіграють важливу роль у покращенні наших стосунків із навколишнім світом і самими собою.

 

Коли ЕМОЦІЇ проявляються вчасно й у прийнятній формі, усе зрештою налагоджується. Та буває, що ЕМОЦІЇ грають із нами злі жарти, і тоді справи кепські.

 

Наприклад, вони вибухають у недоречних обставинах, проявляються занадто інтенсивно чи тривають задовго. Саме тому дуже корисно змалку розвивати ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ, здобувати необхідні навички для розуміння власних ЕМОЦІЙ.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект