Дитячий нон-фікшн

Енциклопедія статевого життя. 7–9 років

200₴

Крістіан Верду, Жан Коен, Жаклін Кан-Натан. Енциклопедія статевого життя. 7–9 років

Енциклопедія статевого життя. 7–9 ро ків /Крістіан Верду, Жан Коен, Жаклін Кан-Натан ; пер. з фр. Ю. Г. Горбунової ; худож. Марі Легіма. — Х. : ВГ «Основа», 2020. — 44, [4] с. : іл.

«Як хлопчики стають чоловіками, а дівчата — жінками?» «Як жінка може завагітніти?» Ці та багато інших запитань цікавлять дітей 7–9 років, які починають дорослішати та змінюватись. А книга «Енциклопедія статевого життя. 7–9 років» допоможе у доступній для дітей формі познайомити з тим: як змінюється тіло, як зароджується життя у середині жінки, як розвивається дитина від зачаття до підліткового віку, що таке захищений секс і т. ін. Книга побудована як розповідь, де тато відповідає на запитання своїх дітей-близнюків. На всі запитання автори дають зрозумілі відповіді, що супроводжуються яскравими ілюстраціями.

 


Для цього вони використовують певні частини свого тіла, які називаються
геніталіями, або статевими органами. Ці органи, як і серце, легені та мозок, працюють постійно, але ми не бачимо, як вони функціонують. Щоб описати роботу статевих органів, необхідно було б зазирнути під шкіру та м’язи, що їх покривають. Але найменші елементи людського тіла можна побачити лише під мікроскопом, своєрідним потужним збільшувальним склом. Вони утворюють складний, але захопливий світ! А просто зараз ми порівняємо
чоловіків і жінок, хлопчиків і дівчаток…


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект