Дитяча проза

Суза Кольб. Гоп-гоп, ура!

Суза Кольб. Гоп-гоп, ура! / Суза Кольб ; пер. німецької Андрієнко-Фрідріх І.; Ілюстратор Ніна Дуллек. — Х. : ВД «Школа», 2019. — 136 с. ISBN 978-966-429-546-5

«Вівсяна банда» — серія кумедних історій про коней і поні. У шостій книзі на фермі Блюмхенгоф з’являються телевізійники. Вони вважають, що Шоко, Кекс і Тоні дуже особливі поні, яких неодмінно треба показати по телевізору. Вівсяна банда у захваті! Та, як на лихо, хазяйка вирішила, що найкращий кандидат для телешоу — це Оле. Проте решта мешканців ферми, а також чотириногі пана Доннергаврика іншої думки. І тут починається шалене змагання. Цікаво, чим усе закінчиться…

 

Бруно позіхнув.
Шоко зітхнув. Знову його друзі нічогісінько не розуміють!
— А якщо це видасться нудним і теледвоногим? Тоді Оле не потрапить до телештуковини, не стане відомим, не виграє грошовий приз і хазяйка не побудує нам нову стайню, — глибоко вдихнувши, він тупнув переднім копитом об землю. — Але я хочу нову стайню!
— Можливо, ти й маєш рацію, — сказав Кекс. — Та якщо їм оте пересування дерев видасться нудним, тоді треба показати їм щось значно цікавіше. — Плямистий малюк озирався навколо, ніби щось шукав. — Проте я не бачу тут нічого цікавішого.
— МИ повинні ЗРОБИТИ щось цікавіше, — роздратовано форкнув Шоко.
— Але що?
Тоні посміхнувся:
— Дуркувать особинно красіво!
Тут розсміялися вже всі троє.Але баварський гірський поні, звісно, цілковито мав рацію — вони й справді дуже добре вміли дуркувати чи то пак клеїти дурня, і коли вони це робили, то виходило весело й цікаво для ВСІХ!

Номер стенду: D 3.09

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект