Іноземна проза

Джордж Р. Р. Мартін. Гра престолів. Пісня льоду й полум’я. Книга друга

Джордж Р. Р. Мартін. Гра престолів. Пісня льоду й полум’я. Книга друга / Джордж Р. Р. Мартін ; Пер. з англ. Н. Тисовської. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 900 с. ISBN 978-966-948-302-7

  • Нова обкладинка та новий формат книги!
  • Серія-бестселер в Україні!
  • Бестселер #1 за версією The New York Times!
  • У світі продано понад 70 мільйонів примірників книг саги «Пісня льоду й полум’я», та перекладено 47 мовами!
  • Серія-бестселер «Пісня льоду й полум’я»— епічне фентезі американського письменника Джорджа Р.Р. Мартіна. За мотивами серії виходить культовий серіал «Гра престолів» від HBO.

 

Друга книга циклу — «Битва королів» — це історія зради й підступу, хаосу й руїни, бо вже почалася братовбивча війна за стародавній Залізний трон, від якої здригнеться земля. Книга «Битва королів» про світ Семи Королівств — це світ суворих земель вічного холоду та земель вічного літа. Світ лордів і героїв, воїнів і магів, чорнокнижників і убивць, лицарів та лицедіїв — всіх, кого звела воєдино Доля на виконання стародавнього пророцтва. Це світ небезпечних пригод, великих діянь і найтонших політичних інтриг. Світ, в якому зникла магія та давно загинув останній дракон.

 

Хвіст комети простягнувся у світанковій високості, як червоний розтин, що кривавився понад стрімчаками Драконстону, наче рана в рожево-багряному небі.

Мейстер стояв на незахищеному од вітру балконі в своїх покоях. Саме сюди після довгої подорожі зліталися круки. Обабіч мейстра стриміли загиджені круками химери — дебелі, дванадцять футів заввишки,— триголовий пес і крилатий дракон, двійко з цілої тисячі, що нависали над стінами стародавньої кріпості. Коли мейстер уперше прибув на Драконстон, це військо кам’яних обмар викликало у нього тривогу, але з плином років він звик до них. Тепер він бачив у них старих друзів. І зараз усі троє з поганими передчуттями вдивлялися в небо… 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект