Підліткова книжка

Філ Вілкінсон. Як я дорослішаю. Посібник для хлопців

Вілкінсон Ф. Як я дорослішаю. Посібник для хлопців / Філ Вілкінсон  ; пер. з англ. Віти Левицької. — Київ : Книголав, 2019. — 48 с., іл. ISBN 978-617-7563-88-3

Дорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися?

 

Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття. Ця книжка — твій провідник у мандрівку дорослішання. У ній просто й зрозуміло пояснюється, як влаштований твій організм і які зміни чекають на нього в найближчі кілька років. А ще тут є безліч корисних порад і підказок, які допоможуть тобі з усім впоратися. Дізнавайся більше про самого себе — і розпочинай новий етап життя сміливо та впевнено!

 

Звісно, насправді твій голос не ламається в буквальному сенсі, а його зміни — процес не завжди швидкий. Адже голосовим зв’язкам доводиться пристосуватися до росту гортані. Тож інколи твій голос звучатиме нормально, подеколи він зриватиметься і скрипітиме. А часом ти говоритимеш уже як дорослий. Впоратися з перепадами голосу просто! Прокашляйся, прочисть горло і спробуй заговорити знову. Або зроби кілька ковтків та зачекай пару секунд перед тим, як говорити.

Номер стенду: В 4.13

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект